Xdocument

Digitální řízení
procesů ve firmě


Jak vypadá pracovní prostředí budoucnosti a jak ho zajistit? Jakým požadavkům musí odpovídat? Jak umožňuje zaměstnancům a firmám, aby je efektivně využívali a drželi krok s neustálou digitální transformací?

Pracovního prostředí konkurenceschopné společnosti je DIGITÁLNÍ!  Propojené, rychlé, mobilní, plně automatizované!  Platforma Intrexx toto prostředí vytvoří v 5 krocích!

V digitálním pracovním prostředí budoucnosti musí být procesy uvnitř celé firmy vykonávány standardizovaným způsobem rychle a bezchybně.


Platforma Intrexx, zjednodušeně řešeno, umí do automatizovaného procesu převézt každý proces, který lze popsat na papír. Intrexx je flexibilní intranetové řešení, které se Vám přizpůsobí ve všech ohledech, Vy se nemusíte přizpůsobovat jemu. Ať už hledáte systém pro organizaci práce, či systém pro evidenci Vašich obchodních aktivit, nebo majetku, případně systém pro schvalování “čehokoliv”..


Líbí se Vám jedno přihlášení, jedno rozhraní a užití na více zařízeních – Intrexx umožňuje integraci dat z Vašich stávajících aplikací a systémů, jako jsou různá CRM, ERP, DMS, nebo např. Lotus Notes, Microsoft Exchange a mnoho dalších.


Vedle integrace však Intrexx umožňuje vytvářet nové aplikace, které je možno jednoduše začleňovat do portálu a umožnit v případě pořeby přístup pro mobilní zařízení – a to překvapivě jednoduše a rychle.

 

7 pohledů pro efektivní “office” s Intrexx řešením

  1. zjednodušit všechny druhy pracovních procesů a postupů
  2. centralizovat data, informace a dokumenty, ideálně přes jedno UI
  3. integrovat data a procesy ze všech již zavedených systémů a aplikací – zamezit vícenásobnému vkládání stejných dat a informací do systémů
  4. povzbuzovat týmovou spolupráci, podpořit nápady a jejich sdílení napříč společností
  5. zabezpečit a zajistit strukturovaný přístup k uchovávaným informacím
  6. zMobilnit a tím zefektivnit využití času zaměstnanců pomocí mobilního přístupu k informacím, datům a procesům přes mobilní zařízení
  7. ušetřit čas, energii a finance správným a efektivním využíváním velkého potenciálu dostupných systémů a zaměstnanc

 

Intrexx: